BASI Pilates® Türkiye

1989 yılında Rael Isacowitz tarafından kurulan ve dünyanın en çok tercih edilen Pilates metodlarından BASI Pilates’in ülkemizdeki licensee (tek yetkili) olan BASI Pilates® Türkiye’nin temelleri 2011 yılında Cengiz Han Üçgün tarafından atılmıştır. İstanbul merkezli olan BASI Pilates® Türkiye, İzmir ve Bodrum’da da host (temsilci) stüdyolar ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Tam donanımlı BASI Pilates Teşvikiye ve Levent Studio’larımızda, deneyimli BASI Pilates® Sertifikalı Eğitmenler eşliğinde Pilates dersleri verilir. Amacımız uluslararası standartlardaki eğitmenlerimiz ile Pilates’i beden, zihin ve ruh birlikteliği içinde öğretmek, uygulatmak, yaşatmaktadır.

BASI Pilates adına Eğitmen Yetiştirme Programları ve Workshoplar düzenlemekte tek yetkili olan BASI Pilates Türkiye ayrıca belirli uzmanlık alanlarını kapsayan Workshop’lar da düzenlemektedir.

Bütüne odaklanan BASI Pilates Eğitim Programları ile tüm aparatlarını kapsayan ve yaklaşık 500 eğitim saatine yayılmış olan eğitmenlik kurslarında, her seviyeden öğrenciye ders verebilecek uzmanlar yetiştirilmektedir.

BASI Pilates Studio Teşvikiye

BASI Pilates Studio Teşvikiye


web analytics